Hakkımızda

Şirketinizin değerlerini en iyi şekilde yansıtan profesyonel kurumsal web tasarımı hizmetleri sunmaktadır.
01.

Yaratıcı projelerinizi güçlendirecek yenilikçi çözümler

Müşterilerinin markalarını en iyi şekilde yansıtan, modern, kullanıcı dostu ve işlevsel web siteleri oluşturmak için çalışır. Web siteleri, mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanır ve müşterilerin işletmelerini etkili bir şekilde tanıtmalarına yardımcı olacak özellikler içerir.
Ayrıca Özel yazılım hizmetleri konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için titizlikle çalışır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve uzman ekibimizle, başarılı projeler üretiyoruz.

Hangi Tip Yük Bankaları Kullanılır?

9” Rack Tipi Yük Bankası LOADRON Server Simulator Yük Bankaları, veri merkezlerinin devreye alınmasında sunucuların test edilmesi için kullanılmaktadır. Veri merkezlerinde bulunan rack kabinetlere ya da geçici raflara kolaylıkla monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede sunucuya kadar ulaşan tüm enerji altyapısını ve koruma sistemlerinin test edilmesini sağlayacaktır. LOADRON UniCore Yük Kontrol Sistemi ile veri merkezindeki tüm yük bankalarını tek bir noktadan kolayca kontrol edebilir ve test senaryosu tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz tek bir ünite dilerseniz 250 Yük bankasını aynı anda ya da bağımsız olarak komuta edebilirsiniz. LOADRON rack tipi yük bankalarıyla TIER III ve TIER IV Standartlarına uygun IST Testleri yapabilir ve tesisin kalitesini güvence altına alabilirsiniz.

Neden Veri Merkezlerinde Yük Bankası Kullanılır?

© Anatolia Tech 2024 / All rights reserved.
Kapat