Hizmetlerimiz

Web Tasarım

profesyonel web tasarım hizmetimiz ile uı/ux desteği sağladığımız markalarımıza özgün, seo uyumlu ve responsive yapıda projeler hazırlıyor, dijital dünyada fark edilebilir olmanızı sağlıyoruz.

Özel Yazılımlar

İş yüklerinizi özel yazılım çözümleri ile otomasyona dönüştürelim. Bilgisayarlarda ve sunucularda dağınık durumda dosya ve klasörler içerisine dağılmış verileri tek ekranda toplayalım. Gerçek zamanlı analiz ve raporlar ile tüm organizasyonu tek ekrandan yönetin.

Kurumsal E Posta

Alan adınıza özel e-posta adresi kullanarak kurumsal görünüm ve prestij elde edin. Şirketinizin adı ile kullanacağınız e-posta adresi ile göndereceğiniz e-posta iletileri markanızı temsil etsin ve alıcılara güven verin.

Domain ve Hosting

İlk web sitenizi kurmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şey. web hosting, dijital dünyayı deneyimlemek ve tanımak için ideal bir ortamdır. Acemi web yöneticilerinin profesyonellere dönüştüğü yer.

Google Maps Kaydı

Harita kaydı, işletmenizin dijital varlığını güçlendirmenin önemli bir adımıdır. Google Maps, Yandex Haritalar, Apple Haritalar ve daha fazlasında doğru bilgilerle işletmenizi tanıtarak daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmanıza yardımcı olur.

Projeniz mi var?

© Anatolia Tech 2024 / All rights reserved.
Kapat